Objednávka eBooku Focení srdcem 

Na této stránce si můžete objednat eBook Focení srdcem

  • ANO
    Objednávám si tímto eBook Focení srdcem v hodnotě 780 Kč.
  • ANO
    Vím, že tento eBook obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj email hned po zaplacení objednávky.
  • ANO
    Vím, že pokud zjistím, že jsem šlápl vedle a tento eBook není pro mě, mohu 14 dní od zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši a dostanu peníze zpět.

Přečtěte si, co říkají čtenáři eBooku

Ahoj Dančo, přečetla jsem teď celý Tvůj e-book a jsem nadšená. Bezva jsou ty odkazy na weby, kde nakupuješ všechny věci, které Ti pomáhají při focení. Nikdy by mě nenapadlo, jaké vychytávky existují a mohou usnadnit práci. I to nastavení foťáku mi velmi pomůže. Díky moc za tento Tvůj e-book, teším se, jak vše vyzkouším. Já bych se asi ještě dlouho sama trápila. Fakt hodně dobrých tipů. Děkuji
Hankavášnivá fotografka a cestovatelka
Milá Dani, máš to naprosto skvělé, Ty se nemusíš vůbec bát o svoji budoucnost, máš krásně nášlápnuto. Jsi skvělá a děláš krásnou práci. Moc se mi to líbí. Styl, jak píšeš, úprava, fakt bomba.
Růžena Nekudová ruzenanekudova.cz
Jsem nadšená, že jsem našla na jednom místě tolik užitečných informací k focení miminek! Spoustu z nich by mě ani nenapadlo hledat a zjišťovat. Konečně se mám od čeho odrazit a můžu začít! Děkuju 🙂 Daninu tvorbu sleduju už delší dobu. Její fotky miluju a teď už vím, jak vznikají. Dany přístup ke klientům je mi hodně blízký, tak se nemůžu dočkat, až vyzkouším rady a tipy z ebooku při dalším focení.
Kája
Danču znám už poměrně dlouho, již od dob, než se vrátila z Filipín zpátky do Čech a troufnu si ríct, že v ní kus Asie zůstal, je to člověk se srdcem i okem na správném místě. Má cit pro světlo, barvy i detail. Po přečtení jejího krásného e-booku o focení novorozeňátek jsem se přesvědčila, že svoji práci miluje a opravdu tvoří srdcem. Zaměřuje se v ebooku na každičký detail a dává do toho jen to nejlepší ze sebe. Její tvorba je jedinečná a moc jí fandím, stejně tak, jako všem, kteří se podle ní z ebooku budou chtít přiučit více o focení miminek. Mě to pomohlo dozvědět se nové vychytávky a usnadnilo mi to mé focení. Děkuju!!
Martina Š.

Potřebujete pomoc?

Napište mi na mujmail@seznam.cz nebo volejte na 123 456 789.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.