Toužíte fotit novorozená miminka, ale dosud jste nenašli ucelené informace na jednom místě a navíc v češtině?

Všechny moje nasbírané znalosti a zkušenosti jsem se rozhodla s vámi sdílet a sepsala je do eBooku Focení srdcem.

Máte pocit, že naučit se manipulovat s miminky, nebo je zklidnit při focení je příliš těžké? Nejste spokojeni s výslednými fotografiemi? Dělá vám problémy post produkce a úpravy fotek? Chtěli byste vědět, jak co nejjednodušeji a nejrychleji vytvořit čisté a krásné fotografie, na které budete náležitě hrdí? 

Výborně, i vy se to teď můžete naučit a konečně vytvářet nádherné snímky a užít si kreativní flow!

Odhalím vám tajemství krásných a roztomilých fotografií miminek. Provedu vás jednotlivými základními kroky k vašim vytouženým snímkům. Poradím vám, jak na úpravy, nebo kde nakoupit příslušné vybavení. 

Když jsem začínala fotografovat miminka, propadala jsem skepsi a často jsem končila úplně deprimovaná. Tohle téma mi přišlo šíleně těžké a dlouho jsem se nemohla hnout z místa. 

Dnes jsem newborn fotografkou na plný úvazek a focení si užívám v pohodlí svého domu, kde mám ateliér. Fotografovat perfektní snímky můžete i vy, když budete mít na startu ta správná vodítka.

Co získáte?

V mém eBooku focení srdcem vás provedu celým procesem od začátku až k finálnímu tisku fotografií. Díky mojí vlastní cestě a hledání informací několik let, jsem vám všechny tyto tipy a postupy sepsala do uceleného návodu. Zde si můžete přečíst, co eBook obsahuje.

V ebooku rovněž najdete konkrétní prokliky na e-shopy, kde nakupuji rekvizity, doplňky, bean bag, látky a vše, co je k focení miminek potřeba 🙂 Vše kvalitní a odzkoušené.

 

Protože vím, že pro mě samotnou nebylo snadné najít ucelené informace a návody na focení miminek na jednom místě, chci toto nabízet začínajícím fotografům, kteří se pro tento obor nadchnou. Nemusejí googlit, nebo nakupovat přes zahraniční servery, ale najdou vše potřebné v mém e-booku, či v mých online workshopech, které jsou v češtině.

Přečtením eBooku získáte shrnuté informace z celého procesu focení a díky němu nastartujete Vaši cestu ke krásným fotografiím ještě dnes! 

Kolik eBook stojí?

Informace v eBooku si velmi cením! Je to materiál, za který bych já dala nevím co, v době mých začátků. Popsala jsem v něm vše tak, jak přesně používám já. To, že jste na mých webových stránkách znamená, že se vám líbí můj styl fotografií a chtěli byste asi vědět, jak celý tento proces k výsledku probíhá. A přesně tyto informace najdete v eBooku. Popsala jsem vše detailně tak, aby to bylo pro každého pochopitelné, tzv. polopatě. Navíc jsem eBook krásně graficky zpracovala, aby vás bavila i estetická stránka v něm 🙂 Těchto informací si cením na 780 Kč.

Možná si říkáte, že si informace najdete i někde jinde. Ano, i to je možné. Avšak podle sebe vím, že každý fotograf dané téma vysvětluje jinak a nikdy jsem na jednom místě nenašla tyto informace ucelené a ke každému kroku shrnuté na jednom místě. Proto jsem si jistá, že vám ušetřím spoustu stresu a času, který můžete věnovat třeba svojí rodině 🙂  

Velmi mi záleží na tom, abyste byli spokojení, takže máte ode dne zakoupení 14ti denní garanci vrácení peněz. Pokud se rozhodnete, že eBook nebyl pro vás a šlápli jste vedle, bez otázek vám vrátím peníze v plné výši.

BONUS!

Abyste měli radost a zároveň zpětnou vazbu na vaše fotky, jako bonus k zakoupení eBooku vám přidávám "zhodnocení"  třech vašich různých fotek v jednom emailu. Řeknu vám, co se vám z mého pohledu moc povedlo a kde je potřeba příště třeba ještě nějaké věci vylepšit. Abyste nejlépe viděli, jakým směrem můžete dále pokračovat a zlepšovat se 🙂 

eBook Focení srdcem 

  • Vás krok za krokem navede k focení líbivých a roztomilých fotek miminek
  • Naučí vás všechny základní kroky a principy focení s miminky
  • Nadchne vás tím, že není vše zase tak složité, jak se mohlo zdát

Reference

Dani, tvůj e-book je prostě pecka! Díky za praktickou a jasnou osnovu nejen jak s newborn focením začít, ale také, jak ho dál rozvíjet. Líbí se mi, že ke každému klientovi přistupuješ individuálně a neradíš jen "robotický" postup, ale předáváš své celkové know-how. To moc cením! Nic podobného jsem v češtině zatím neviděla a ve tvém podáním mi bylo všechno naprosto jasné. Hodně k tomu pomohly i názorné fotky přímo z tvé praxe. Díky!
Kláravideographer
Ahoj Dani! Moc děkuji za skvělý ebook. Pár miminek jsem již fotila, ale musím říct, že tvůj ebook mi ušetří spoustu času, co se týče vyhledávání rekvizit a jiných potřebných věcí na focení, děkuji za uvedené odkazy a spoustu užitečných informací. Člověk tak nemusí strávit hodiny hledáním na internetu, kde a co potřebuje. Máš to zde super popsáno včetně vrapování miminka. Ebook je přehledný a doporučuji ho všem, kteří chtějí nebo už i fotí miminka, je zde skvěle popsán krok za krokem včetně úprav. Už se taky těším na výuková videa:)
Katka Štěpánková rodinná fotografka www.atelierpdb.cz
Ahoj Dani, právě jsem dočetla tvůj e-book Focení srdcem a hned ti musím napsat. Uvědomila jsem si, že se při jeho čtení usmívám. Určitě je to tvými krásnými fotkami miminek, ale taky určitým klidem, který se vine celou knížkou. Cítím z ní i to, jak tě focení miminek naplňuje a těší. I díky tomu jsi v e-booku hezky a plynule popsala svůj proces focení, který může být pro každého fotografa začínajícího fotit newborn, velkou inspirací. Já sama fotím úplně jiný typ fotek, přesto si odnáším inspiraci i pro sebe. Focení srdcem je totiž něco, co člověk cítí uvnitř, v sobě. Jsem moc ráda, že jsi tuhle krásnou knížku napsala, a určitě budu doporučovat nejen tvůj e-book, ale i tebe jako fotografku, která dovede v příjemné atmosféře vytvořit nádherné fotky miminek.
Květuše VašířováFotografka flat lay
Ahoj Dančo, přečetla jsem teď celý Tvůj e-book a jsem nadšená. Bezva jsou ty odkazy na weby, kde nakupuješ všechny věci, které Ti pomáhají při focení. Nikdy by mě nenapadlo, jaké vychytávky existují a mohou usnadnit práci. I to nastavení foťáku mi velmi pomůže. Díky moc za tento Tvůj e-book, teším se, jak vše vyzkouším. Já bych se asi ještě dlouho sama trápila. Fakt hodně dobrých tipů. Děkuji
Hanka fotografka z cest
Milá Dani, máš to naprosto skvělé, Ty se nemusíš vůbec bát o svoji budoucnost, máš krásně nášlápnuto. Jsi skvělá a děláš krásnou práci. Moc se mi to líbí. Styl, jak píšeš, úprava, fakt bomba.
Růžena Nekudováruzenanekudova.cz
Danču znám už poměrně dlouho, již od dob, co se vrátila z Filipín zpátky do Čech a troufnu si říct, ze v ní kus Asie zůstal, je to člověk se srdcem i okem na správném místě. Má cit pro světlo, barvy i detail. Její fotografická tvorba je zkrátka jedinečná a moc ji fandím. Díky za Tvůj e-book! Jen tak dál, Dani 🖤
Martina Š. fotografka www.martina-stepankova.webnode.cz
E-book je nádherný 🙂 Takový kouzelný <3 Jsem ráda, že jste napsala e-Book pro ty, kteří chcou začít fotit newborn a takové informace jsou nedohledatelné. Hledala jsem všude na internetu a nenašla jsem nikde tolik informací. Líbila by se mi i tištěná kniha, vystavila bych si ji na poličce. V e-Booku je ale výhoda těch odkazů, které si hned rozkliknu. Chtěla bych jít k vám na stáž, moc se mi líbí vaše tvorba a styl fotek. Ještě jednou moc děkuji, že jste e-Book napsala!!!!
Monika Geržová studentka fotografie

OBJEDNEJTE SI EBOOK FOCENÍ SRDCEM TEĎ!

Objednejte si eBook Focení srdcem právě teď a vydejte se na cestu k vysněným fotografiím, které bude každý milovat!

Je to eBook, který vás vystřelí vpřed a vaše profese se zdokonalí v tomto krásném odvětví focení miminek. Miminko je to nejcenější, co rodiče mají a důvěru vkládají ve vás. Ukažte jim, že jste připraveni jim tyto první okamžiky života zachytit tím nejlepším možným způsobem. Jistě se k vám potom tito spokojení klienti budou i v budoucnu nadále vracet a jejich milovaná děťátka fotit výhradně u vás!