Můj příběh 

Miluji focení všech vašich jedinečných momentů a předávám mé znalosti začínajícím fotografům formou workshopů ve FotoŠkoda. Ráda a často fotím na lokacích, především na Mallorce.  

Pracuji jako fotografka a zaměřuji se především na focení novorozených miminek, těhulek, rodin a svateb v Česku i v zahraničí.

Věřím, že co vyzařuji, se mi i vrací a proto mám samé úžasné klienty.

Jsem vděčná, že především dělám to, co mě baví a naplňuje.

V roce 2000 jsem odcestovala do daleké Asie, kde jsem se živila jako modelka a byla jsem na druhé straně objektivu.  

S focením jsem začala jako s volnočasovým koníčkem. Fotila jsem různá krásná místa v Asii a po čase i své kolegy z modelingu. Velkou výhodou bylo, že jsem věděla, co se od výsledné fotografie očekává. To mi pomáhalo fotografované lidi vždycky i dobře vést do slušivých póz, což mí klienti oceňují dodnes :).

Když jsem se po více než deseti letech života v zahraničí nečekaně vrátila do České republiky, řekla jsem si, že se zde budu focení věnovat naplno. 

 

Pochopila jsem, že když si zvolím správnou profesi, v níž budu naprosto sama sebou, přijde i přirozené flow, radost a naplnění. Tato kreativní intuice mě vede dodneška.

Jsem šťastná, že si svůj čas na „práci“ sama koriguji, že dělám to, co mě baví a vytvářím lidem krásné nadčasové vzpomínky.

Protože vím, že pro mě samotnou nebylo snadné najít ucelené informace a návody na focení, chci toto nabízet nejen začínajícím fotografům, kteří se pro tento obor nadchnou, ale také svým odvážným klientům.

Nemusejí googlit, nebo nakupovat přes zahraniční servery, ale najdou vše potřebné v mém e-booku, či v mých online workshopech, které jsou v češtině. Vedu pro ně také živé semináře a workshopy. Mohou tím přeskočit dlouhé roky studia, které jsem tomuto oboru věnovala já. Jasně, chce to trénink, protože žádný video kurz neudělá ze začátečníka zkušeného fotografa, ale od toho jsem tu pro své klienty na živých workshopech ve FotoŠkoda, kde si vše mohou bezpečně vyzkoušet, zeptat se, poznat veškeré potřebné vybavení v praxi a nabrat cenné zkušenosti. Těším se na spoustu legrace a na společné kreativní chvíle!

Dana

 

 

Dana Leitner - IČ: 72448822, se sídlem v Praze 6, ul. Sadová 447/13, 161 00. 

https://danaleitner.cz/obchodni-podminky/ 

https://danaleitner.cz/ochrana-osobnich-udaju/