VIDEO KURZ ONLINE - FOCENÍ SRDCEM

Zajímá vás, jak vznikají magické fotografie miminek? Chtěli byste znát detailní postup příprav, použití rekvizit, technik focení a komunikace s rodiči? Chcete v praxi vidět krok za krokem moje techniky při focení - na jednom místě a v češtině? Pak jste tady správně! Své znalosti jsem sbírala několik let, sama si kupovala online výukové kurzy, nebo jsem absolvovala živé workshopy.

Vše, co v praxi používám, jsem pro vás shrnula ve 4 výukových lekcích.

Máte pocit, že jste věčný začátečník a bojíte se toho, že něco pokazíte?  Strach vám brání, abyste začali naplno fotit?

  • Mám pro vás dobrou zprávu
    I já jsem měla ze začátku stejné pochybnosti a trvalo mi, přijít si na tu svoji správnou cestu k vydařeným fotografiím. Nyní jsem svoje zkušenosti a poznatky shrnula ve video kurzu pro začátečníky, kde názorně ukazuji manipulaci s miminky, postupy při focení a doplňky a pomůcky, které potřebujete k dosažení optimálních výsledků.
  • Pomůžu vám
    a názorně ukážu krok za krokem, jak postupuji při každém focení. Řekneme si, jak zklidnit miminko a jaké vychytávky nám k tomu pomohou. Jak komunikovat s rodiči, když se s miminkem fotí i oni, jaké jsou bezpečnostní prvky při práci s miminky a další tipy.

Když jsem já začínala fotografovat miminka, propadala jsem skepsi a často jsem končila úplně deprimovaná. Tohle téma mi přišlo šíleně těžké a dlouho jsem se nemohla hnout z místa. 

Dnes jsem newborn fotografkou na plný úvazek a focení si užívám v pohodlí svého domu, kde mám ateliér. Fotografovat perfektní snímky můžete i vy, když budete mít na startu ta správná vodítka.

Co získáte?

V mém video kurzu Focení srdcem vám ukážu průřez mými foceními. Kurz je rozdělen do čtyř videí v celkové délce 51 minut a pracuji se třemi různými miminky, dvěma maminkami a jedním tatínkem. K videím máte stálý přístup, pustit si je můžete kdykoliv a kolikrát budete chtít vy sami. 

Díky mojí vlastní cestě a hledání informací několik let, jsem vám chtěla cestu v začátcích usnadnit a proto jsem pro vás vytvořila tento video kurz.

Zde můžete nahlédnout, jaké jednotlivé body ve videích zmiňuji:

 

Výhody video kurzu:

Výhodou je, že se můžete ve videích k jednotlivým krokům průběžně vracet a nezapomenete jednotlivé body tak, jak se to může stát například u živého kurzu. Video kurz vám bude stále k dispozici. Vše vysvětluji velmi zjednodušeně tak, aby to pochopil každý. Nejsou zde žádné technicky náročné postupy, ale naopak přirozené kroky k jednoduchému porozumění, což ocení nejvíce ženy, které nejsou nastavené na technické principy tak, jako muži 🙂 

Kolik video kurz stojí?

Informací ve video kurzu si velmi cením. Je to materiál, za který bych sama dala nevím co v době mých začátků. Ukazuji v něm vše tak, jak během práce postupuji. To, že jste na mých webových stránkách znamená, že se vám líbí můj styl fotografií a chtěli byste vědět, jak celý proces k výsledku probíhá. Přesně tyto informace najdete v mém online kurzu. Snažila jsem se vše vysvětlit tak, aby to bylo pro každého pochopitelné. Tyto informace v kurzu předávám pouze za 2990 Kč na rozdíl od živých workshopů, kde se cena pohybuje od 9 do 12 000. 

Garance vrácení peněz 

Velmi mi záleží na tom, abyste byli spokojení, takže máte ode dne zakoupení 3denní garanci vrácení peněz. Pokud se rozhodnete, že video kurz nebyl pro vás a šlápli jste vedle, vrátím vám peníze v plné výši zpět. 

BONUSY!

Abyste měli radost a zároveň zpětnou vazbu na vaše fotky, jako bonus k zakoupení video kurzu vám přidávám "zhodnocení"  třech vašich různých fotek v jednom emailu. Řeknu vám, co se vám z mého pohledu moc povedlo a kde je potřeba příště třeba ještě nějaké věci vylepšit. Abyste nejlépe viděli, jakým směrem můžete dále pokračovat a zlepšovat se 🙂 

Jako druhý bonus ode mne dostanete zdarma pracovní listy k focení 🙂

ONLINE VIDEO KURZ Focení srdcem

  • Vás krok za krokem navede k focení líbivých a roztomilých fotek miminek
  • Naučí vás všechny základní kroky a principy focení s miminky
  • Nadchne vás tím, že není vše zase tak složité, jak se mohlo zdát

REFERENCE

Danuš, děkuju ti za tenhle video kurz. S newborn focením začínám, a tak jsem moc vděčná, že jsem na jednom místě našla tolik praktických informací a tipů. Videa skvěle navazují a doplňují tvůj e-book. Vím, že focení je o neustálém "vzdělávání" a zdokonalování se, ale pro začátek jsi mi dala příjemnou sebejistotu v práci s prvními placenými klienty. Přesně to jsem hledala a našla. Díky!
Tereza Ž.
Dani děkuju za kurz a že si ho můžu pustit kdykoliv. Myslela jsem původně, že musím být nějak pravidelně online, ale tohle je pecka, že ty videa mám k dispozici a pustim si je, kdy se mi to hodí. Díky M.
Martina Š. Fotografka
Děkuji moc, už mám první videa shlédnuté a máte to moc moc pěkné a kolik užitečných rad jsem zjistila! Přesně toto jsem hledala, kde někdo vše pěkně vysvětlí a ukáže i na jaký objektiv fotíte a proč, opravdu jste mi na spoustu otázek odpověděla a to jsem viděla zatím jen to první video :))
Sandra

Objednejte si video kurz Focení srdcem právě teď a vydejte se na cestu k vysněným fotografiím, které bude každý milovat!

Je to kurz, který vás vystřelí vpřed a vaše profese se zdokonalí v tomto krásném odvětví focení miminek. Miminko je to nejcenější, co rodiče mají a důvěru vkládají ve vás. Ukažte jim, že jste připraveni jim tyto první okamžiky života zachytit tím nejlepším možným způsobem. Jistě se k vám potom tito spokojení klienti budou i v budoucnu nadále vracet a jejich milovaná děťátka fotit výhradně u vás! 

Děkuji Vám za důvěru, 

Dana 🙂

Potřebujete s něčím pomoct?

Napište mi na dana@danaleitner.cz 

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu:)